Odlotowcy – Go Jetters! Nowa bajka z moim głosem

gojetters-fozNauka geografii nie musi być dla najmłodszych nudna, a już na pewno nie w trakcie oglądania bajki „Odlotowcy – Go Jetters!”. Pozwól swojej Pociesze wyruszyć w fascynujący świat kosmicznej przygody, wspólnie z bohaterami cyklu animacji: Larsem. Kyan, Xuli, Fozem, a także ich przyjacielem oraz mentorem Megarożcem – przesympatycznym jednorożcem o imprezowym usposobieniu i niezwykłym poczuciu humoru. W tej przemiłej bajce emitowanej na kanale BBC Cbeebies mam przyjemność użyczania swojego głosu Fozowi – błyskotliwemu matematykowi, który uwielbia dodawać do siebie różne rzeczy, nie tylko liczby, a jego ulubionym powiedzonkiem jest Toteż!.

Czytaj więcej

DangerMouse po polsku w Netflixie!

Netflix_Web_LogoNetflix z impetem wkroczył na polski rynek. Liczba jego użytkowników stale wzrasta, a oferta programowa na bieżąco ulega polepszeniu. Kolejną nowością, a właściwie remakiem, który można zobaczyć za sprawą Netflixa jest „Dzielna Mysz”. Ukłonem w stronę polskich widzów jest to, że nowa wersja kultowej animacji ma polski dubbing podkładany przez kilku aktorów głosowych. Jestem jedną z osób mających przyjemność pracować przy tej produkcji jako lektor i z chęcią wprowadzę Państwa w świat „Dzielnej Myszy”.
Czytaj więcej

Warta Mobile – aplikacja mobilnej likwidacji szkód

Z prośbą o nagranie głosu do filmu, skontaktowała się ze mną firma Warta. Ich nowy produkt – Warta Mobile – to aplikacja mobilna, dzięki której klienci firmy w szybki sposób mogą zgłaszać szkody.
 
Ubezpieczeni mogą zaoszczędzić mnóstwo swojego czasu i mieć pod kontrolą przebieg zgłoszenia u ubezpieczyciela. Dzięki aplikacji, do której prezentacji nagrałem głos, nie trzeba już dzwonić na infolinię, skanować dokumentów czy korzystać z usług poczty.
Czytaj więcej

Polskie jabłka Tymbark

Po wielu próbach i wielu wersji nagrań oraz, z tego co mi wiadomo, pokonaniu konkurentów, firma ostatecznie zdecydowała się, abym to ja reklamował jabłka Tymbark. Dobry głos w udźwiękowieniu jest bardzo ważny! Cieszę się, że to właśnie mój został uznany za godny zaufania i po prostu się podoba. Do usłyszenia w blokach reklamowych telewizji w całym kraj.
Czytaj więcej

Krowa i kurczak

W codziennej lektorskiej i producenckiej pracy tworzę i czytam mnóstwo reklam. Niemal każda z nich, przynajmniej w mediach o zasięgu lokalnym, jest skonstruowana w ten sam sposób: kto ma? co ma? numer telefonu. Dlatego tak bardzo uszczęśliwiła mnie możliwość nagrania dla restauracji, której nazwa przywodzi na myśl kreskówkowe postaci. Czytaj więcej