Profesjonalna zapowiedź telefoniczna kluczem do sukcesu

Profesjonalne powitanie klienta w zautomatyzowanej centrali IVR (Interactive Voice Response) jest bardzo ważne dla wizerunku całej firmy. Nie może ich pominąć nikt, komu naprawdę zależy na dobrym wizerunku. Często zainteresowani firmą potencjalni klienci stykają się z nią po raz pierwszy właśnie w formie centrali telefonicznej – dzwoniąc. Warto zatem zadbać o odpowiednie przyjęcie takich osób – niech prowadzi ich miły, uprzejmy i dostosowany do sytuacji głos.

 

Posłuchaj zapowiedzi telefonicznych moim głosem

 

 

 

Zamów nagranie lektorskie! Szybka wycena!

 

Firmy, które naprawdę chcą, aby ich klienci dobrze postrzegali ich markę nie stosują w swoich zapowiedziach telefonicznych sztucznych głosów (syntezatorów), ale korzystają z nagrań profesjonalnych lektorów. Ci potrafią tak operować głosem, by ukazać firmę z jak najlepszej strony – dopasowując jego barwę, tonację i szybkość mówienia do konkretnego zlecenia.

 

Zatem jeśli chcesz…

  1. skorzystać z usług doświadczonego lektora
  2. nagrać kilka zdań powitania telefonicznego
  3. zrealizować cały system teleinformacyjny IVR
  4. otrzymać nagrane powitanie dopasowane formą do danej firmy i sytuacji (wesoły, energiczny lub poważny i stonowany)

…skorzystaj z mojej propozycji!

 

zapowiedzi telefoniczne

Zrealizowane nagranie lektorskie w formie podstawowej (do 5 zdań), rozszerzonej (10-20 zapowiedzi), bądź też pełnej (cały system) dostarczam klientom w najwygodniejszych dla nich formatach (mp3, wav, flac i inne). Opcjonalnie bezpłatnie przygotuję pocięte pliki zapowiedzi telefonicznej według wytycznych, by bez problemu zaimplementować je w swoim systemie.