Powitania i zapowiedzi telefoniczne (IVR)

Oferuję nagranie powitań do infolinii, rozbudowanych central telefonicznych czy automatycznych sekretarek. Dzięki profesjonalnie wyposażonemu studiu nagraniowemu dostarczony materiał jest wysokiej jakości. Zlecone nagranie jestem w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Gotowe zapowiedzi dostarczam elektronicznie, także pocięty do plików jeżeli jest takie zapotrzebowanie. Zapowiedzi nagrywam w języku polskim i angielskim.
Sprawdź teksty gotowych przykładów zapowiedzi telefonicznych »

 

Posłuchaj zapowiedzi telefonicznych moim głosem

Zamów nagranie powitania! Szybka wycena! »

 

Moja oferta

Profesjonalne przywitanie klienta jest bardzo ważne dla wizerunku całej firmy. Nie może ich pominąć nikt, komu naprawdę zależy na dobrym wizerunku. Często zainteresowani firmą potencjalni klienci stykają się z nią po raz pierwszy właśnie dzwoniąc. Warto zatem zadbać o odpowiednie przyjęcie takich osób – niech prowadzi ich miły, przjemny głos.

Firmy, które naprawdę chcą, aby ich klienci dobrze postrzegali ich markę nie stosują w swoich zapowiedziach telefonicznych sztucznych głosów (syntezatorów), ale korzystają z nagrań profesjonalnych lektorów. Ci potrafią tak operować głosem, by ukazać firmę z jak najlepszej strony – dopasowując jego barwę, tonację i szybkość mówienia do konkretnego zlecenia.

 

Zatem jeśli chcesz…

  1. skorzystać z usług doświadczonego lektora
  2. nagrać kilka zdań powitania telefonicznego
  3. zrealizować cały system teleinformacyjny IVR
  4. otrzymać nagrane powitanie dopasowane formą do danej firmy i sytuacji (wesoły, energiczny lub poważny i stonowany)

…skorzystaj z mojej propozycji!

 

Nagranie gotowe do wdrożenia

zapowiedzi telefoniczne

Zrealizowane nagranie lektorskie w formie podstawowej (do 5 zdań), rozszerzonej (10-20 zapowiedzi), bądź też pełnej (cały system) dostarczam klientom w najwygodniejszych dla nich formatach (mp3, wav, flac i inne). Bezpłatnie przygotuję pocięte pliki zapowiedzi telefonicznej według wytycznych, by bez problemu zaimplementować je w swoim systemie.