Filmy reklamowe, promocyjne, korporacyjne

Od lat świadczę usługi lektorskie i mam na swoim koncie niejeden film promocyjny. Dokładnie wiem jak powinna wyglądać dobra reklama i z chęcią dzielę się sugestiami z klientami. Moim zadaniem jest pomoc w przykuciu uwagi odbiorców. Bowiem nie tylko treść jest istotna, ale również sposób jej przekazania. Dobry film korporacyjny powinien już w pierwszych sekundach przyciągnąć uwagę. Dlatego jeżeli potrzebujesz dobre nagranie lektorskie do udźwiękowienia obrazu – zapraszam do skorzystania z moich usług.

 

Zamów nagranie głosu! Kontakt »

 

Nagrania lektorskie dla filmów Twojej firmy

Odpowiedni dobór głosu do nagrań lektorskich to jedna z najistotniejszych spraw, jeśli chodzi o usługi lektorskie. W filmach reklamowych taki głos liczy się dwa razy bardziej, ponieważ klient, który go usłyszy musi się nim zaciekawić i pragnąć słuchać go jeszcze przez kilka minut. W ten sposób zostanie on pozytywnie nastawiony do przedstawianej oferty i zajdzie większe prawdopodobieństwo, że zdecyduje się z niej skorzystać.

 

Zrób wrażenie!

Jeśli nagranie lektora do prezentacji jest przygotowane rzetelnie, klient na pewno doceni taką pracę i film promocyjny przyjmie się bardzo dobrze. To oznacza, że będzie można pozyskać wiele nowych zleceń. Nagrania zatem powinny być przygotowywane w odpowiednio przygotowanym studiu nagraniowym. Nagranie lektora do filmu powinno być nie tylko dobrze opracowane, ale też stworzone z niezwykłą dbałością o wszelkie detale. Lektor do reklamy nie może być przypadkowy, powinien posiadać dobrą dykcję, umieć czytać zrozumiale i płynnie, a nie szybko i niewyraźnie, ponieważ wtedy treści płynące z filmów promocyjnych nie osiągną swojego celu. Lektor do prezentacji to osoba bardzo istotna, która ma ogromny wpływ na to, jak film reklamowy odbierany jest przez widzów. Jeśli nie zainwestuje się w doświadczoną osobę, trudno oczekiwać dobrych efektów.

 

Zamów nagranie głosu! Szybka wycena!

Komunikaty prezentowane przez lektora muszą być profesjonalnie opracowane pod kątem treści. Takie nagrania na pewno zostaną pozytywnie odebrane przez wielu klientów, którzy szanują swój czas i chcą inwestować w rzeczy, na których nie stracą. Każdy film lub prezentacja nagrana z dobrym lektorem ma większe szanse na zaistnienie w świecie i pozytywnie wpłynąć na zainteresowanie ofertą potencjalnego klienta.