Powitania i zapowiedzi telefoniczne (IVR)

Oferuję nagranie powitań do infolinii, rozbudowanych central telefonicznych czy automatycznych sekretarek. Dzięki profesjonalnie wyposażonemu studiu nagraniowemu dostarczony materiał jest wysokiej jakości. Zlecone nagranie jestem w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Gotowe zapowiedzi dostarczam elektronicznie, także pocięte do plików jeżeli jest takie zapotrzebowanie. Zapowiedzi nagrywam w języku polskim i angielskim.
Zapraszam do kontaktu – wspólnie ustalimy, jakie aspekty szczególnie wezmę pod uwagę wykonując nagrywanie zapowiedzi telefonicznych oraz powitań do Waszej firmy albo przedsiębiorstwa. Wierzę, że podobnie jak moi dotychczasowi Klienci, Państwo także będziecie w 100% zadowoleni z efektu końcowego.
 

Posłuchaj zapowiedzi telefonicznych moim głosem

 
 

Zamów nagranie powitania! Szybka wycena! »

 
 

Moja oferta

Mikrofon Nagrywanie zapowiedzi i powitań telefonicznych nie stanowi dla mnie żadnej tajemnicy. Posiadam spore doświadczenie, ponieważ działam w tej branży już ponad 10 lat. Do tej pory współpracowałem z różnymi cenionymi brandami, jak choćby z Tymbarkiem. Podchodzę profesjonalne do każdego, nawet najmniejszego zamówienia. Staram się, aby Klienci mieli po prostu poczucie, że dobrze zrobili decydując się na współpracę z moją osobą.

Samo doświadczenie w branży oraz profesjonalne podejście do zawodu to jednak nie wszystko. Liczy się także możliwość skorzystania z właściwie wyposażonego studia. Z wielką przyjemnością mogę poinformować, że w tym aspekcie także wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Profesjonalnie wyposażone studio gwarantuje, że nagrywanie zapowiedzi telefonicznych oraz powitań odbywa się zgodnie z wymaganymi standardami. Nie tylko chodzi o jakość materiałów na najwyższym możliwym poziomie. Poza tym zdaję sobie sprawę, że aktualnie wielu osobom zależy na czasie. Pracuję zatem szybko i sprawnie (a dobre studio mi to umożliwia). Warto zaznaczyć, że jestem w stanie wykonać powitania oraz zapowiedzi telefoniczne nawet jeszcze tego samego dnia.

 

Powitania i zapowiedzi telefoniczne – czy to konieczność?

Przymusu nie ma, ale czy będzie to dobra postawa? Zastanówmy się, co można na tym zyskać… Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że taka firma jest odbierana jako idąca z duchem czasu. Ma to wpływ na wizerunek marki, a jak wiadomo, każdy, nawet pojedynczy detal składa się na końcowy sukces. Coraz rzadziej można obecnie spotkać zaś przedsiębiorstwa korzystające ze sztucznych głosów, czyli syntezatorów. Po prostu brzmi to nienaturalnie. Klienci od pierwszego kontaktu z takim przedsiębiorstwem czują się w pewien sposób nieswojo… Odpowiednio wykonane powitania, a także zapowiedzi telefoniczne pozwalają natomiast uzyskać właściwe pierwsze wrażenie. Profesjonalny lektor potrafi bowiem optymalnie operować swoim głosem. Dopasowuje barwę, tonację, a także szybkość do konkretnej sytuacji. Przyjemny głos sprawia, że czas oczekiwania – na przykład na kontakt z konkretnym działem – przebiega po prostu w odpowiedniej atmosferze. Syntezatory działają natomiast bardzo drażniąco – chyba nie chcecie, aby Wasi Klienci odebrali jako małoprofesjonalnych?
 

Zamów nagranie powitania! Szybka wycena! »

 

Co powinno zawierać powitanie telefoniczne?

Ważne jest nie tylko to, jak się mówi, ale także, co się mówi. Wykonując nagrywanie zapowiedzi telefonicznych zwracam zatem uwagę na każdy, nawet najkrótszy wyraz. Powitanie musi zawierać dokładnie tyle informacji, ile jest to niezbędne. Nie może być ani za krótkie, ani za długie. Ponadto należy uwzględnić obowiązujące w tym aspekcie przepisy prawa.

Jak to wygląda od „kuchni”? Na początek trzeba rzecz jasna odpowiednio przywitać osobę dzwoniącą. Dobrze jest podać nazwę firmy, aby utrwalała się ona w pamięci interesanta. Nagrywacie rozmowy po to, aby poprawiać jakość oferowanych usług w danej instytucji? Pamiętajcie, że interesanci muszą być o tym poinformowani – w innym przypadku złamiecie przepisy prawne. Jeśli jesteśmy już w tym temacie, to warto od razu wspomnieć o RODO. W związku z tym dzwoniący powinien być też poinformowany o podmiocie, który będzie odpowiedzialny za przetwarzanie jego danych osobowych.

Witamy w firmie Nazwa firmy. Cieszymy się, ze do nas dzwonisz.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę – wybierz 1,
Jeżeli potrzebujesz pomocy technicznej przy konfiguracji urządzenia – wybierz 2,
Jeżeli dzwonisz w innej sprawie poczekaj na zgłoszenie naszego pracownika.
W trosce o zapewnienie najwyższej jakości obsługi rozmowy mogą być nagrywane.

Zobacz przykłady tekstów zapowiedzi »

W dalszej kolejności przedstaw petentowi możliwe tematy rozmowy. Trzeba wyraźnie zakomunikować, jaką cyfrę należy wcisnąć, aby dodzwonić się do konkretnego działu. Jeśli jest taka możliwość, warto po przedstawieniu wszystkich możliwych opcji, zasugerować połączenie z konsultantem (kiedy osoba dzwoniąca może mieć jeszcze inną sprawę do załatwienia).

Bardzo ważne jest to, aby posiadać zapowiedzi telefoniczne także na wypadek, kiedy interesant dodzwonił się do firmy poza godzinami jej urzędowania. Wtedy dzwoniący szybko dowie się, że musi skontaktować się ponownie na przykład kolejnego dnia. Trzeba oczywiście wyraźnie zakomunikować, kiedy można to zrobić – biorąc pod uwagę konkretne dni oraz godziny. Bez wątpienia wpływa to bardzo pozytywnie na komunikację z Klientami.

 

Jeśli chcesz…

  1. skorzystać z usług doświadczonego lektora
  2. nagrać kilka zdań powitania telefonicznego
  3. zrealizować cały system teleinformacyjny IVR
  4. otrzymać nagrane powitanie dopasowane formą do danej firmy i sytuacji (wesoły, energiczny lub poważny i stonowany)

…skorzystaj z mojej propozycji!

Zamów nagranie powitania! Szybka wycena! »

 

Nagranie dostrojone do potrzeb

zapowiedzi telefoniczneZrealizowane nagranie lektorskie w formie podstawowej (do 5 zdań), rozszerzonej (10-20 zapowiedzi), bądź też pełnej (cały system) dostarczam klientom w najwygodniejszych dla nich formatach (mp3, wav, flac i inne). Bezpłatnie przygotuję pocięte pliki zapowiedzi telefonicznej według wytycznych, by bez problemu zaimplementować je w swoim systemie.