Reklama telewizyjna

Usługi lektorskie do reklamy w telewizji

piktogram uchaDzięki swojej powszechności, częstotliwości odtwarzania oraz możliwości wiernego przekazania wszystkich cech promowanego produktu, reklama telewizyjna jest w stanie spopularyzować dany towar, czy firmę. Jednakże zła reklama może przynieść zupełnie odwrotny skutek!
Dlatego tak istotne jest dbanie o każdy szczegół – w tym o przyjemny, oryginalny głos lektora, którego miło będzie odbiorcom słuchać i który zapadnie im w pamięć. Doświadczony lektor wie, jak operować głosem, aby w najodpowiedniejszy sposób przekazać daną treść. Jest zatem gwarantem sukcesu nagrania oraz całej reklamy.
Kto potrzebuje doskonałego, wprawionego i miłego dla ucha głosu, powinien skorzystać z usług profesjonalnego lektora! A ponieważ w reklamie liczy się czas, warto dodać, że jestem w stanie zrealizować nagranie nawet w jeden dzieńW cenie nagrania licencja na umieszczenie nagrania w Internecie!

Zamów nagranie głosu! Szybka wycena!

 


(„Nowe Audi A4” W roli kierowcy)

 

Zalety reklamy telewizyjnej

piktogram wykresuReklama telewizyjna uznawana jest za najskuteczniejszą – szacuje się, że jest w stanie dotrzeć nawet do 94% wszystkich mieszkańców Polski! To wielka rzesza potencjalnych klientów, którą warto wykorzystać!
Ludzie dzielą się na wzrokowców oraz słuchowców, a to medium oddziałuje zarówno na jednych, jak i na drugich. Treść reklamy można zapamiętać dzięki przekazom słownym oraz oglądanym obrazom. By jednak w pełni korzystać z szans, jakie daje reklama, trzeba zadbać i o dobry obraz, i o odpowiedni głos!

 

Reklama telewizyjna = reklama skuteczna

ikona uścisku dłoniJeśli ktoś pragnie zareklamować swoją firmę, nie ma lepszego sposobu niż wypromowanie jej w telewizji – przecież wszyscy ją oglądają! Włączamy odbiornik rano w czasie śniadania, wieczorem po kolacji i często również w trakcie dnia. Telewizory bardzo często można odnaleźć w restauracjach, barach, u fryzjera, czy kosmetyczki, gdzie umilają czas czekającym na swoją kolej osobom. Dzięki tej formie reklamy można osiągnąć najlepsze rezultaty

Zamów nagranie głosu! Szybka wycena!