Nagranie lektora do filmów na YouTube

Nagrywasz filmy instruktażowe jak używać produktów, które sprzedajesz? Publikujesz reklamy swoich produktów na firmowym YouTube, Facebooku, LinkedIn czy Instargamie i innych social mediach?
Pracujesz w agencji reklamowej, która robi animacje dla swoich klientów, prezentujące ich usługi?

Dodając do nich profesjonalne nagranie lektora – przenieś filmy na wyższy poziom – uatrakcyjnij przekaz i skutecznie popraw odbiór nagrania.
Czytaj więcej

Szukam lektora do filmu, prezentacji, szkolenia

Świetnie się składa! Jestem lektorem nagrywającym swój głos do reklam radiowych i telewizyjnych, prezentacji, filmów, szkoleń, zapowiedzi telefonicznych, audiobooków, audiodeskrypcji i innych wymagających prawdziwego męskiego głosu.

Czytaj więcej

Zmarł legendarny lektor Janusz Kozioł

W piątek 18 stycznia 2019 o godzinie 10:00, po wielu latach trudnej walki ze stwardnieniem zanikowym bocznym opuszkowym, zmarł  Janusz Kozioł – „Król VHS”. O śmierci wybitnego polskiego lektora poinformował dziś rano portal polscylektorzy.pl.

Czytaj więcej

Powitanie telefoniczne – co musi zawierać?

Zrób pozytywne wrażenie już na samym początku połączenia z klientem. Treść zapowiedzi telefonicznej nie może być kwestią przypadku i powinno zawierać dokładnie tyle informacji ile jest to niezbędne.

To nie jest trudne. Poniżej przygotowałem dla Ciebie w kilku punktach jak przygotować podstawową treść powitania dzwoniącego w swojej automatycznej sekretarce. Mam też prawie gotowe rozwiązanie, które może Ci się spodobać – gotowe przykłady treści zapowiedzi telefonicznych, które wystarczy tylko dopasować do swoich potrzeb.
Czytaj więcej

ZAPOWIEDZI TELEFONICZNE – przykłady

Profesjonalne powitanie klienta w zautomatyzowanej centrali telefonicznej jest bardzo ważne dla wizerunku całej firmy. Dlatego warto zadbać o to, aby zawierała potrzebne informacje.

Przywitaj dzwoniącego oraz podaj nazwy firmy, z którą się połączył. W zależności od rodzaju prowadzenia działalności firmy, przywitać możemy się formalnie lub na luzie, na przykład „Dzień dobry, tu firma ABC”, „Cześć! Tu ABC – najlepsze zabawki dla dzieci”.

Następnie poinformuj klienta o możliwych opcjach połączenia: poproś o oczekiwanie lub wskaż jaką cyfrę należy wcisnąć na telefonie, aby połączyć się z obsługą, która pomoże w sprawie dzwoniącego. Jeżeli nagrywasz rozmowy prowadzone z klientami, pamiętaj aby o tym poinformować przed nawiązaniem połączenia z pracownikiem! Informowanie dzwoniących jest wymagane prawnie.

Nie masz pomysłu na swoją zapowiedź telefoniczną? Skorzystaj z gotowych tekstów powitań!
Czytaj więcej

Odlotowcy – Go Jetters! Nowa bajka z moim głosem

gojetters-fozNauka geografii nie musi być dla najmłodszych nudna, a już na pewno nie w trakcie oglądania bajki „Odlotowcy – Go Jetters!”. Pozwól swojej Pociesze wyruszyć w fascynujący świat kosmicznej przygody, wspólnie z bohaterami cyklu animacji: Larsem. Kyan, Xuli, Fozem, a także ich przyjacielem oraz mentorem Megarożcem – przesympatycznym jednorożcem o imprezowym usposobieniu i niezwykłym poczuciu humoru. W tej przemiłej bajce emitowanej na kanale BBC Cbeebies mam przyjemność użyczania swojego głosu Fozowi – błyskotliwemu matematykowi, który uwielbia dodawać do siebie różne rzeczy, nie tylko liczby, a jego ulubionym powiedzonkiem jest Toteż!.

Czytaj więcej

DangerMouse po polsku w Netflixie!

Netflix_Web_LogoNetflix z impetem wkroczył na polski rynek. Liczba jego użytkowników stale wzrasta, a oferta programowa na bieżąco ulega polepszeniu. Kolejną nowością, a właściwie remakiem, który można zobaczyć za sprawą Netflixa jest „Dzielna Mysz”. Ukłonem w stronę polskich widzów jest to, że nowa wersja kultowej animacji ma polski dubbing podkładany przez kilku aktorów głosowych. Jestem jedną z osób mających przyjemność pracować przy tej produkcji jako lektor i z chęcią wprowadzę Państwa w świat „Dzielnej Myszy”.
Czytaj więcej

Warta Mobile – aplikacja mobilnej likwidacji szkód

Z prośbą o nagranie głosu do filmu, skontaktowała się ze mną firma Warta. Ich nowy produkt – Warta Mobile – to aplikacja mobilna, dzięki której klienci firmy w szybki sposób mogą zgłaszać szkody.
 
Ubezpieczeni mogą zaoszczędzić mnóstwo swojego czasu i mieć pod kontrolą przebieg zgłoszenia u ubezpieczyciela. Dzięki aplikacji, do której prezentacji nagrałem głos, nie trzeba już dzwonić na infolinię, skanować dokumentów czy korzystać z usług poczty.
Czytaj więcej

Polskie jabłka Tymbark

Po wielu próbach i wielu wersji nagrań oraz, z tego co mi wiadomo, pokonaniu konkurentów, firma ostatecznie zdecydowała się, abym to ja reklamował jabłka Tymbark. Dobry głos w udźwiękowieniu jest bardzo ważny! Cieszę się, że to właśnie mój został uznany za godny zaufania i po prostu się podoba. Do usłyszenia w blokach reklamowych telewizji w całym kraj.
Czytaj więcej

Krowa i kurczak

W codziennej lektorskiej i producenckiej pracy tworzę i czytam mnóstwo reklam. Niemal każda z nich, przynajmniej w mediach o zasięgu lokalnym, jest skonstruowana w ten sam sposób: kto ma? co ma? numer telefonu. Dlatego tak bardzo uszczęśliwiła mnie możliwość nagrania dla restauracji, której nazwa przywodzi na myśl kreskówkowe postaci. Czytaj więcej